Începând de astăzi școlile și grădinițele vor fi închise, iar cei mici vor sta acasă cel puțin până pe 22 martie.
Cu toate că în această perioadă activitățile copiilor sunt limitate și sunt necesare măsuri de precauție, nu ar trebui să ratăm bucuria de a petrece mai mult timp în familie. Astfel că îi putem implica pe cei mici în tot felul de activități interesante, de la cele creative la cele casnice.
Data publicării: 2020-03-11 | Autor: Echipa editorială LaDoiPași